KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14488088
nr 1448 8088
Lars Olof Kolsrud, monogramsignerad 1987, "söndagsutflykt". Olja på duk, 27x35, yttermått inklusive ram: 35x44 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 februari 2022
kl 20:54:54
8/2 20:54:21